Spausdinti

SAVO Extra Gel

Autorius Super User. Posted in Lietuviu

SAVO Extra Gel – ypatingai efektyvus gelis, skirtas keramikinių, grūdinto stiklo (orkaitės durelės) bei plastiko, kitų modernių paviršių: nerūdijančio plieno (kriauklės, virtuvės įranga), akrilo (akrilinės vonios), - valymui ne tik virtuvėje ar vonioje, bet ir visame name. Švariai nuvalo riebalus, sunkiai įveikiamą purvą, nebraižo paviršių.

Savybės:

  • Gelis tirštos bei švelnios konsistencijos, nebraižo paviršių;
  • Efektyviai valo riebalus bei purvą nuo lengvai pažeidžiamų, jautrių paviršių
  • Nuvalyti paviršiai spindi

Naudojimas:

Nedidelį kiekį SAVO Extra Gel užpilti ant kempinėlės ar kitos nebraižančios valomosios priemonės ir švariai nuvalyti paviršių. Norėdami pašalinti sunkiai įveikiamas dėmes, gelio užpilkite tiesiai ant dėmės ir palikite daugiausia 30 min. Nuvalykite drėgna servetėle ar nuplaukite vandeniu, nusausinkite.

Talpa: 500 ml

Tai ekologiška priemonė, kurios aktyvusis komponentas yra visiškai natūralus neorganinis junginys – sodos hipochloritas, arba toks pats chloras, koks yra valgomojoje druskoje. Tik suaktyvintas tam tikrų cheminių reakcijų metu. Toks chloras, sužadintas tam tikromis sąlygomis,  skaidosi, virsdamas deguonimi, kurio reakcijos jėga tiesiog sudegina pašalinius objektus aplink save.  Reakcija vyksta mikroskopiniais masteliais. Sudeginami objektai: bakterijos, virusai ir pan., taip pat purvo dalelės, kurios taip pat sudeginamos, tuo pačiu ir pašalinamos. Po reakcijos chloras vėl „grįžta“ į savo pirminę „ramiąją“ būseną ir tampa paprastu valgomosios druskos chloru.