Spausdinti

SAVO UNIVERSAL ODOR NEUTRALISER

Autorius Super User. Posted in Lietuviu

Valiklis SAVO Universal Odor Neutraliser – universali kvapus naikinanti valymo priemonė, sukurta namų, kuriuose laikomi naminiai gyvūnai, kasdienei priežiūrai. Efektyviai valo grindis ir kitus plaunamus paviršius, pvz., plyteles, laminatą, plastiką, medines grindis, nepalikdamas dryžių. Efektyviai valo riebalus ir įsisenėjusį purvą. Ypatingieji kvapieji priedai naikina (neutralizuoja) naminių gyvūnų kvapą.

Savybės:    

  • Naikina naminių gyvūnų kvapus
  • Efektyviai valo net sausą purvą
  • Nepalieka dryžių ant valomų paviršiųNaudojimas:

Įprastam kasdieniam valymui įpilti 2-3 dangtelius priemonės į 5 l vandens. Norėdami  išvalyti sunkiai įveikiamą purvą, užpilkite priemonės tiesiai ant dėmės, po to nuvalykite servetėle arba nuplaukite.

Talpa: 750 ml

Tai ekologiška priemonė, kurios aktyvusis komponentas yra visiškai natūralus neorganinis junginys – sodos hipochloritas, arba toks pats chloras, koks yra valgomojoje druskoje. Tik suaktyvintas tam tikrų cheminių reakcijų metu. Toks chloras, sužadintas tam tikromis sąlygomis,  skaidosi, virsdamas deguonimi, kurio reakcijos jėga tiesiog sudegina pašalinius objektus aplink save.  Reakcija vyksta mikroskopiniais masteliais. Sudeginami objektai: bakterijos, virusai ir pan., taip pat purvo dalelės, kurios taip pat sudeginamos, tuo pačiu ir pašalinamos. Po reakcijos chloras vėl „grįžta“ į savo pirminę „ramiąją“ būseną ir tampa paprastu valgomosios druskos chloru.