Spausdinti

Vonia

Autorius Super User. Posted in Bendras visoms kalbos


 
       
     

SAVO RAZANT

Efektyvi priemonė (skystis) užsikimšusiems vamzdžiams valyti, šalinanti blogus kvapus. Gali būti naudojama ir kaip prevencinė – profilaktinė vamzdžių valymo priemonė, sauganti nuo pastovaus nuosėdų kaupimosi.

Kaina:

     

SAVO Vonia


Greitai ir efektyviai pašalina įsisenėjusius nešvarumus, rūdis, kalkes, nuoviras bei  muilo dėmes nuo įvairių keraminių paviršių (plytelių, kriauklių,  praustuvų, dušo sienelių)  bei gyvatukų.

Kaina:

 

     

SAVO Lime & Rust

Aktyviosiosputosišvalovisųrūšiųapnašasirrūdis.Jūsųvonialikstobulaišvari! Puikiai subalansuota bei kruopščiai išbandyta putų veiklioji medžiaga valo su dviguba jėga visas vonioje susidarančias apnašas: muilo, rūdžių, kalkių ir kt. Nuvalyti paviršiai spindi švara ir gaiva.

Kaina:

     

SAVO WC Lavender


Skystasis gelis san.mazgų priežiūrai. Lėtai leidžiasi klozeto sienelėmis, švariai išvalo bei dezinfekuoja. Sutirštintos konsistencijos priemonė, naikinanti net įsisenėjusius kvapus bei purvą; paviršiai tampa akinamai balti.

Kaina:

     

SAVO WC Power 3 in 1


SAVO WC Power 3 in 1 – efektyvus klozeto valiklis, labai efektyviai šalinantis rūdis, nuosėdas bei purvą. Malonaus kvapo. Valiklis yra tirštos konsistencijos, todėl lėtai slenka sienelėmis, tuo pailgindamas aktyvausveikimo laiką. tuo pailgindamos aktyvaus veikimo laiką.

Kaina:

     

SAVO Extra Gel

SAVO Extra Gel – ypatingai efektyvus gelis, skirtas keramikinių, grūdinto stiklo (orkaitės durelės) bei plastiko, kitų modernių paviršių: nerūdijančio plieno (kriauklės, virtuvės įranga), akrilo (akrilinės vonios), - valymui ne tik virtuvėje ar vonioje, bet ir visame name.

Kaina: